GERMAINE DE CAPUCCINI Timexpert Hydraluronic Redensifying Hydration Rich Sorbet Cream,50 ml.

66.00

Timexpert Hydraluronic RICH Sorbet kingib nahale elastsuse ja mugavustunde. Nii tunned end, kui kannad näole niisutavat vananemisvastast päevakreemi.

Selle “sulav” tekstuur imedub nahka kiiresti ning ei loo õlist tunnet. Taastab naha niisutuse ja noorusliku volüümikuse koos täite-efektiga, mida tunnetad juba esimesest pealekandmisest saadik.

Sobilik:Ülikuivale nahale, Tundlikule nahale, Kuivale ja normaalsele nahale, Vananemisilmingutega nahale

Availability: Laos

Timexpert Hydraluronic RICH Sorbet kingib nahale elastsuse ja mugavustunde. Nii tunned end, kui kannad näole niisutavat vananemisvastast päevakreemi.

Selle “sulav” tekstuur imendub nahka kiiresti ning ei loo õlist tunnet. Taastab naha niisutuse ja noorusliku volüümikuse koos täite-efektiga, mida tunnetad juba esimesest pealekandmisest saadik.

Selle eksklusiivne koostis, milles segunevad vägev Hüaluroonhape ja patenteeritud HLG® nanopolümeer kingib nahale intensiivse ööpäeva-ringse niisutuse ja naha lopsakust tõstva efekti, milles vähem kortse, rohkem prinkust ja rohkem nooruslikku volüümi.

Nahk taastab ja säilitab optimaalse veetaseme juba esimesest pealekandmisest alates. Kreem suudab sünteesida naha sisemist hüaluroonhapet. Selle tõttu on niisutus intensiivne ja kauakestev.

Kreemil on uuenduslik, kõrget sensoorset elamust pakkuv tekstuur, mis viib täieliku värskuse ja kerguse tundele juba esimesest kontaktist.

Näole kantuna on naha elastsus ja mahlakus koheselt näha. Aroom on puhas ja värske. Läbipaistev ja vesine, õrna tsitruse ja piparmündi puudutusega, pehmel ja toitval muskuse ja puu põhjal.

Tehnoloogia sensoorsus ühendatud niisutava efekti loomiseks nahal.
Professionaalne soovitus

Saab kasutada päevakreemina 24-tunnise niisutuse saavutamiseks ning öösel kasuta selleks ette nähtud Timexpert hoolitsust lähtuvalt oma naha vajadustest. Kombineerimise mõttes võid kasutada Soft Sorbet geel-kreemi päevasel ajal ning Rich Sorbet Cream öösel kui paremat lipiididega varustajat.
Soovituslik

– Normaalsest kuiva niiskuspuudulikkuses nahani.

– Tundlikule nahale, dermatoloogiliselt testitud vähipatsientidel.

– See eatu kreem sobib nii naistele, kui meestele.
Tulemused

Vaid 10 päevaga:

Kuni

+72% niisutust

+ 45% naha lopsakust

*Hyaluronic 3D Force kliiniline test + Redensifying Hydration Cream + Professionaalne Hoolitsus.
Kas teadsid?

HLG® on juba iseeneslikult väga niisutav patenteeritud nanopolümeer. Oma kompositsiooni tõttu (ristühendatud vormis Hüaluroonhape ja Polüglutamiinhape, ühendatud Lüsiini sildadega), säilitab see suures koguses vett, tuues kudedesse volüümi. See on100% biolagunev ja 100% biokohalduv.

Esimest korda ühendab koostis suure, keskmise ja väikese molekulaarkaaluga Hüaluroonhappe patenteeritud HLG® nanopolümeeriga. Nüüd on epidermis ja dermis läbitavamad ja Hüaluroonhappele vastuvõtlikumad, mistõttu saavutab see kooslus unikaalse efektiivsuse.

Timexpert Hydraluronic saab täite-efektiga “kosmeetiliseks nõelaks”, mis noorendab naha ning minimeerib kortsud ja ilmekusjooned.
Kuidas peale kanda?

Kanna hommikuti ja õhtuti näole, kaelale ja dekolteele. Päeva jooksul soovitame kreemi alla kanda päikesekaitset. Soovitame enne kreemi parimate tulemuste saavutamiseks kasutada Tx Hydraluronic 3D Force niisutavat seerumit.

Suurus 50 ml

Shopping Cart