Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto.

Teie enda kasutajakonto annab lisavõimaluse näha oma ostude ajalugu, näha ja muuta kontaktandmeid. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.

Kui olete oma salasõna unustanud Minge oma konto sisenemise lehele ja vajutage “Unustasite parooli?” nuppu. Sisestage lahtrisse oma e-posti aadress, millega varasemalt Merkuro.ee lehel kasutaja tegite ning vajutage nuppu “Kinnita”. Saadame Teie e-posti aadressile uue salasõna.

Ostmiseks valige e-poest välja soovitud kaubad ja lisage ostukorvi. Enne tellimuse vormistamist tuleb valida sobiv tarneviis. 

Pange tähele, et sõltuvalt kuvari toonidest ja eredusest, võivad e-poes kuvatavad kosmeetikatoodete toonid erineda reaalsetest toonidest.

Kinnitage ostukorv ja tasuge kauba eest Merkuro OÜ arveldusarvele või pangaülekandega. Palume kontrollida enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad teie tegelikule soovile.

Tellimuse kinnitamiseks saadetakse arve ostukorvi kinnitamisel sisestatud e-posti aadressile.

Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helistage Merkuro OÜ telefonil +372 5077918 või kirjutage sellest e-posti aadressile info@merkuro.ee

 

 
Shopping Cart