GERMAINE DE CAPUCCINI Timexpert Hydraluronic Hyaluronic 3D Force Hydration and Plumping Serum ,30 ml. UUS!

48.00

Volüümi andev ja üliniisutav näoseerum kõigile nahatüüpidele, sh ka tundlikule. See võimas geelja tekstuuriga näoseerum niisutab 24 tunni vältel, parandab näo volüümikust ja prinkust ning ühtlasi tugevdab naha immuunsüsteemi. Kortsud saavad välja silutud tõelise seestpoolt tuleneva täite-efektiga.
Sobilik kõikidele nahatüüpidele:rasusele ja kombineeritud nahale, ülikuivale nahale, tundlikule nahale, kuivale ja normaalsele nahale, vananemisilmingutega nahale.

Availability: Laos

Volüümi andev ja üliniisutav näoseerum. See võimas geelja tekstuuriga näoseerum niisutab 24 tunni vältel, parandab näo volüümikust ja prinkust ning ühtlasi tugevdab naha immuunsüsteemi. Kortsud saavad välja silutud tõelise seestpoolt tuleneva täite-efektiga.

See nahale “lopsakust ja volüümi” loov efekt on koheselt nähtav. Seda nahale kandes on igati normaalne tunda kerget pinguldavat tunnet.

Teistest eristab seda seerumit tema koostise innovaatilisus. Hyaluronic 3D Force koosneb kolme tüüpi Hüaluroonhappest, mis üheskoos tagavad sügava ja kauakestva niisutuse.

Arendatud koostis kombineerib Hüaluroonhappe jõu pateenteritud HLG® nanopolümeeriga, mille koosmõju tagab erakordsed, kauapüsivad tulemused ning märgatavalt TIHEDAMA, NIISUTATUD, MAHLAKA ja TÄIDETUD näonaha.

Timexpert Hydraluronic näohooldus ilusalongis pakub alternatiivi meditsiinilis-esteetilIstele ilusüstidele.

Lõhnavaba
Tulemused:

Vaid 10 päevaga:
Kuni +72% niisutust
+ 45% naha lopsakust

*Hyaluronic 3D Force kliiniline test + Redensifying Hydration Cream + Professionaalne hoolitsus
Kas teadsid?

HLG® on juba iseeneslikult väga niisutav patenteeritud nanopolümeer. Oma kompositsiooni tõttu (ristühendatud vormis Hüaluroonhape ja Polüglutamiinhape, ühendatud Lüsiini sildadega), säilitab see suures koguses vett, tuues kudedesse volüümi. See on 100% biolagunev ja 100% biokohalduv.

Esimest korda ühendab see koostis suure, keskmise ja väikese molekulaarkaaluga Hüaluroonhappe patenteeritud HLG® nanopolümeeriga. Nüüd on epidermis ja dermis läbitavamad ja Hüaluroonhappele vastuvõtlikumad, mistõttu saavutab see kooslus unikaalse efektiivsuse.

Timexpert Hydraluronic saab täiteefektiga”kosmeetiliseks nõelaks”, mis noorendab naha ning minimeerib kortsud ja ilmekusjooned.

Timexpert Hydraluronic näohooldus ilusalongis pakub alternatiivi meditsiinilis-esteetilIstele ilusüstidele.

Kasutamine: Kanna eelnevalt puhastatud näole, kaelale ja dekolteele 2-3 pumbatäit seerumit HOMMIKUL JA ÕHTUL. Masseeri, kuni seerum on imendunud. Seejärel kasuta vastavalt nahatüübile Tx Hydraluronic kreemi RICH SORBET või SOFT SORBET.

Suurus 30 ml pumbaga pudel

Shopping Cart