GERMAINE DE CAPUCCINI Golden Hours kinkekomplekt Excel Therapy O2 Pollution Defence Cream normaalsele&kuivale nahale

77.90

Lase maagial peegelduda Sinu nahal! Kaunis kinkekomplekt Excel Therapy O2 Pollution Defence Cream sisaldab keskkonnamõjude vastast ja hapnikuga rikastavat normaalseleja kuivemale nahatüübile loodud näokreemi 50ml, seerumit 15 ml ja kahefaasilist silmameigieemalajat 125 ml. Alates 25.eluaastast, sobiv ka küpsemale nahale. Komplekti väärtus 126 €   Ostuga säästad €43.50

Availability: Laos

Excel Therapy O2 Pollution Defence Cream on nahka rikkalikult niisutav ja kaitsev näokreem kuivusele kalduvale nahale, mis sisaldab ainulaadset Large Anti-Pollution Technology (laiaulatuslikku  keskkonnasaaste vastast tehnoloogiat), et efektiivselt kaitsta ja taastada nahka nelja erineva ohtliku saastetüübi eest (õhu-, UV-kiirte-, olme-ja digitaalse saaste) eest.   Eeltoodud toksilised ained  varastavad hapnikku meie rakkudelt ning halvendavad nende korrektset funktsioneerimist, mis viib naha enneaegse vananemiseni. Nahk on tuima ja tuhmi  välimusega.

Keskkonna ja digitaalse saaste eest kaitsev kreem taastab naha loomulikud funktsioonid ja hapniku juurdevoolu, vähendades  väiksemaid  jooni ja kortse, ebaühtlast pigmentatsiooni, lõtvumist ja kuivust. Nahk on tervema välimusega, särav ja ühtlase tooniga.

  • Koostisained:
    Exclusive Large Anti-Pollution Technology: blokeerib naha pinnalt nelja erineva saastetüübi  kahjustava toime. Ta sisaldab kahte võtmerollis toimivat koostisainet:
  • Blue Light Block ( sinise valguse tõkestaja) blokeerib elektroonikaseadmete poolt  tekitatud elektromageentilised lained, mis põhjustavad nahakahjustusi.  Kahjulikku sinist valgust kiirgavad nutitelefonid, televiisori- , arvutite ekraanid, LED-lambid. Triple Anti-Pollution  Shielding: loob nahale õhukese kaitsekile, tõkestamaks  PM 2,5 üliväikeste osakeste ja toksiliste õhusaaste osakeste  nahka tungimist,  tagades samas ka olmekeemia ja teiste keemiliste ühendite ning UV-kiirte vastase kaitse.  Pidurdab  toksiliste saasteainete kahjustava  mõju naha kaitsebarjäärile.
  • Life Cytoxgen vabastab suurel hulgal ehtsat hapnikku dermisesse ning  ellimineerib  nahast  toksiinid.

Excel Therapy O2 Pollution Defence Cream on Anne&Stiil Ilulemmik 2019!

REPAIR NIGHT PROGRESS SERUM

Meie kõige arendatum Booster- Seerum noorusliku, taastatud naha saavutamiseks. Sisaldab 22 aktiivkomponenti, sealhulgas eksklusiivset Glyco-Power`it, mis mitmekordistab nahka imendumisvõimet 8 korda. Nähtavad tulemused 7 päevaga. Repair Night Progress Seerumi koostis suudab vastu seista kõikidele vananemise aspektidele, kaitstes nahka päeval ja parandades öösel. Sobiv kõikidele nahatüüpidele.

BI-PHASE MAKEUP REMOVAL LOTION EYES & LIPS
Efektiivne kahefaasiline losjoon eemaldab veekindla ja tugevama meigi silmadelt ja huultelt. Sisaldab väga kerget õlifaasi, mis eemladb meigi lihtsasti, samas kui rahustav veefaas puhastab ja niisutab. Sobib kõigile nahatüüpidele, tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele. Väga õrn ja meeldiv kasutada

Kasutamine:

Pollution Defence Cream`i  kanna igal hommikul ja õhtul puhtale nahale alt ülespoole suunatud liigutustega nii näole kui kaelale.
Soovitus! Kanna seerum nahale enne kreemi.

Timexpert SRNS Repair Night Progress Serum
Hommikul ja õhtul masseeri õrnalt väike kogus näole, kaelale ja dekolteepiirkonnale. Väldi silmaümbrust.
Õhtul vii läbi massaažirituaal, et suurendada une taastavat kasu ning nautida lõõgastavat ja detoksifitseerivat toimet.

Bi-Phase Bake-up Removal Lotion Kahefaasiline silmameigieemaldusvedelik 
Kanna niiske vatiga silmadele ja huultele, eemaldades kõik meigijäägid

Suurus: 50 ml+15 ml+125ml

Shopping Cart