Excel Therapy O2 Pollution Defence Eye Contour

40.50

Niisutav silmaümbruskreem parandab naha hapnikutaset, noorendades ja detoksineerides silmaümbrust ning pidurdades varajaste kortsude teket. Blokeerib nelja peamise saastetüübi toime silmaümbrusele.

Laost otsas

Tootekood: GDC1 Kategooriad: , ,

Kerge, niisutav näoemulsioon sisaldab ainulaadset Large Anti-Pollution Technology (laiaulatuslikku keskkonnasaaste vastast tehnoloogiat), et efektiivselt kaitsta ja taastada nahka nelja erineva ohtliku saastetüübi eest (õhu-, UV-kiirte-, olme-ja digitaalse saaste) eest. Eeltoodud toksilised ained varastavad hapnikku meie rakkudelt ning halvendavad nende korrektset funktsioneerimist, mis viib naha enneaegse vananemiseni. Nahk on tuima ja tuhmi välimusega.
Keskkonna ja digitaalse saaste eest kaitsev emulsioon taastab naha loomulikud funktsioonid ja hapniku juurdevoolu, vähendades väiksemaid jooni ja kortse, ebaühtlast pigmentatsiooni, lõtvumist ja kuivust. Nahk on tervema välimusega, särav ja ühtlase tooniga.  Soovitav: Alates 25+
Kombineeritud nahatüübile
Kõigile, kes veedavad palju aega arvutite või teist tüüpi elektroonika seadmete ees.
Kõigile, kes elavad linnas või kõrge saastetasemega keskkonnas.
Suurepärane abiline suitsetajatele nahast toksiinde eemaldamiseks
Kanna emulsiooni igal hommikul ja õhtul puhtale nahale alt ülespoole suunatud liigutustega nii näole kui kaelale.
Koostisained:
Exclusive Large Anti-Pollution Technology: blokeerib naha pinnalt nelja erineva saastetüübi kahjustava toime. Ta sisaldab kahte võtmerollis toimivat koostisainet:
Blue Light Block ( sinise valguse tõkestaja) blokeerib elektroonikaseadmete poolt tekitatud elektromageentilised lained, mis põhjustavad nahakahjustusi. Kahjulikku sinist valgust kiirgavad nutitelefonid, televiisori- , arvutite ekraanid, LED-lambid. Triple Anti-Pollution Shielding: loob nahale õhukese kaitsekile, tõkestamaks PM 2,5 üliväikeste osakeste ja toksiliste õhusaaste osakeste nahka tungimist, tagades samas ka olmekeemia ja teiste keemiliste ühendite ning UV-kiirte vastase kaitse. Pidurdab toksiliste saasteainete kahjustava mõju naha kaitsebarjäärile.
Life Cytoxgen vabastab suurel hulgal ehtsat hapnikku dermisesse ning ellimineerib nahast toksiinid.

Shopping Cart