2B Bio Oxygel – energiat lisav ekstrakt 50 ml.

74.00

Regulaarne kasutamine neutraliseerib vabad radikaalid (paljude vananemismärkide peamine põhjus), taastab rakke lisatud hapniku abil. See kannab paremini naha sisse ka teisi järgmiste hoolitsuste koostisosi. 2B Bio Oxygel on superaktiivne vananemisvastane niisutav kontsentreeritud ekstrakt. Niisutusvahendeid tuleb kasutada pärast oksügeeli.

Ravi ajal: Oxygel leevendab 2B Bio Peeling’i põhjustatud kipitustunnet, varustades nahka hapnikuga ja stimuleerides vereringet

Availability: Laos

Peamised aktiivained:

Perfluorodekaliin: aktiivne koostisosa, mis suurendab hapniku taset nahas. Niipea, kui rakkude ainevahetus on paremini hapnikuga varustatud, stimuleerib see kollageeni tootmist. Nahk muutub siledamaks ja pinguldatumaks, näib silmnähtavalt nooremana.
Sepicalm®: rahustav lipoaminokompleks, mis on rikastatud magneesiumi ja kaaliumiga, mis toimib kaitsekilbina väliste kahjustavate elementide (saaste, stress, tubakas, kliimaseadmed, ultraviolettkiirgus…) vastu.
Atlas®: suure tõhususega niisutav aine.

Tulemused:

Rohkem hapnikku = rohkem elujõudu. Taastades noorusliku sära ja särava naha, aitab oksügeel teie näojoontel näida lõdvestunumana.

Kõige värskendavam geel, mis jätab naha uskumatult pehmeks. Puhas ja terve nahk.

Kuidas kasutada:

Hommikuti ja õhtuti, enne 2B Bio Hydravit hoolduskreemi. Ärge unustage kanda oksügeeli kaela tagaküljele, lõua alla ja käeseljale. Need sageli tähelepanuta jäänud kohad saavad palju võimalusi keskkonnakahjustuste tekkeks.

Shopping Cart