TIENS multifunktsionaalne peahooldusaparaat

190.00

TIENSi multifunktsionaalne peahooldusaparaat on välja töötatud kaasaegsete bioloogiliste hoolduste ning traditsioonilise Hiina meditsiini meridiaaniteraapia põhjal. Bioelektri teooria kohaselt on inimkeha elektrijuht ning bioelektrilised protsessid mõjutavad inimest kogu tema eluea jooksul. Kui inimesed on terved, püsivad keha bioelektrilised väärtused normide piires. Kuid kui inimene haigestub, siis bioelektrilised näitajad tavaliselt muutuvad. Tavalisest kõrgemate väärtuste juures tõuseb vererõhk. Peamiseks põhjuseks on see, et ebanormaalne voolutase häirib ajukoore kontrolli veresoonte üle. Seetõttu kitsenevad arteriseinad, nii et veri läbib artereid suurema surve all ning vere rõhk arteriseintele tõuseb.

Availability: Laos

Kategooriad: , ,

TIENSi multifunktsionaalne peahooldusaparaat on parim kombinatsioon Hiina traditsioonilisest meditsiinist ning patenteeritud kõrgtehnoloogiast, avades inimtervise valdkonnas täiesti uue raja. Tegemist on integreeritud terviseseadmega, mis suudab mikrokiibiga juhtimissüsteemi kaudu tasakaalustada vereringet ning pakkuda laserhooldust ja vibratsioonil toimivat massaaži.

Intelligentse ühekiibilise mikroarvuti põhimõttel toimiv TIENSi multifunktsionaalne peahooldusaparaat suudab inimkeha vereringet tasakaalustada, kohandades pea elektrilist potentsiaali  normaalse elektrilise potentsiaali suunas. Samal ajal rakendab seade laserkiirgust südame-veresoonkonna mikrovereringe parandamiseks ja südame-veresoonkonna haiguste ennetamiseks. Vibreeriv massaaž pakub pea elektrilise potentsiaali korrastamise ajal meeldivat kogemust, vähendab pea väsimustunnet ning parandab mälu.

Shopping Cart