Dreenivad ja modelleerivad ja retuusid

63.00

SAAVUTA KERGEMAD, SILEDAMAD JA ROHKEM TOONUSES JALAD!

UUS KEHA VÄLKHOOLDUS!

Uus kodune hooldus, mis soodustab vee ja toksiinide väljutamist, pakkudes samal ajal nahale pinguldavat toimet.Retuusid viivad toimeained ravi vajavatesse piirkondadesse, tugevdades nende toimet, pakkudes samal ajal meeldivat kompressioonimassaaži, mis soodustab mikrotsirkulatsiooni. Kolme toiminguga hooldus, mis sobib ideaalselt kui vajad kiireid ja tõhusaid tulemusi.

Availability: Laos

TOKSIINE JA VETT VÄLJUTAV – DETOKS RETUUSID

Tänu oma koostisele, mis põhineb hüpertoonilisel mereveel, niisutab see nahka ja leevendab jalgade raskust.

SALENDAV – VORMIVAD  RETUUSID

Spetsiifiline ja intensiivne toime lokaalsete rasvakogumite vastu. Piirab lipogeneesi, kasutades koriandrist ja magusa apelsini viljadest ekstraheeritud oligosahhariide. Stimuleerib lipolüüsi tänu kofeiinisisaldusele ja säilitab kiulise arhitektuuri tänu püha lootose ekstrakti inhibeerivale toimele.

TONISEERIV – PINGULDAVAD  RETUUSID

Koostises olevad soja glükopeptiidid aitavad lisaks naha elastsuse ja pinguldatuse tagamisele siluda naha mikroreljeefi.  Annab PUSH-UP efekti.

 

SISALDAB:

3 lahust (3 x 120 ml.) 1 detox, 1 salendav, 1 pinguldav

1 paar pestavaid retuuse

3 paari ühekordselt kasutatavaid saunaefektiga oklusiivseid pükse

 

KASUTAMINE:    Aseta puhtad, kuivad, kokkuvolditud retuusid lahuse kotti, veendu, et need oleksid korralikult lahusega immutatud. Seejärel pane retuusid jalga ja nende peale ühekordsed püksid, reguleerides üla-ja alaosa. Lase toimida 30 -60 minutit, eemalda retuusid ja masseeri  järelejäänud toode nahka.

Pese retuusid õrna seebiga, lase neil õhu käes kuivada ja hoia need järgmise kasutuskorra jaoks.

 

 

 

 

Shopping Cart