Sale!

GERMAINE DE CAPUCCINI Timexpert Radiance C+ emulsiooniga kinkekomplekt

70.00

Väärtus €137.60

Kinkekomplektis Tx Radiance C+ näoemulsioon, TX SRNS silmaümbruse seerum ja C-vitamiini kontsentraat. Säästa komplektiga €50.00
C-ja E-vitamiini toimet tugevdab HLG Nanopolümeer, mis annab maksimaalse kaitse naha vananemise vastu. Nahk on kaunim ja säravam kui eales. Kaob näonaha tuhm välimus, nahk muutub tugevamaks ja enam niisutatuks ning on ühtlase tooniga. Sobib normaalsele ja kombineeritud nahale.

Availability: Laos

Kinkekomplekt sisaldab Tx Radiance C+ antioksüdatiivset, naha sära taastavat emulsiooni normaalsele ja kombineeritud nahale, Tx SRNS silmaümbruse seerumit ja C-vitamiini kontsentraati. Komplekti koguväärtus €137.60

C-vitamiini elujõudu andev toime toote koostises annab nahale maksimaalse kaitse vananemise vastu. Nahk näeb välja säravam ja kaunim kui eales. Näonaha tuhm välimus omandab särava tooni ning  ahk muutub tugevamaks ja enam niisutatuks. Emulsioon sobib normaalsele ja kombineeritud nahatüübile.

Emulsiooni koostises on C-vitamiini derivaat (VC-IP), HLG Nanopolümeer, E-vitamiin, Jaapani ploomi, Ume ekstrakt. 

Patenteeritud HLG nanopolümeer suurendab ehtsa C-vitamiini* efektiivsust  6 korda. Koostises hüaluroonhape, lüsiin, glutamiinhape. Selline kooslus niisutab ja toidab naharakke, võimaldades aktiivainete järk-järgulist vabastamist ning pakkudes võimast antioksüdatiivset toimet. *Kliiniliselt tõestatud efektiivsus.

Ehtne C-vitamiin C+ ja C-vitamiini derivaat (VC-IP)
Meie ehtne C-vitamiin (askorbiinhape) omab palju suuremat antioksüdatiivset jõudu tänu koostisvalemi stabiilsusele. C-vitamiin on kapseldatud ja seerumist eraldi kuni kasutamiseks aktiveerimiseni, maksimaalne efektiivsuse säilitamise eesmärgil. Meie C-vitamiini derivaat (VC-IP) laguneb nahaga kokkupuutel ehtsa C-vitamiini vormiks kõigi C-vitamiini kasuteguritega. Mõlemad C-vitamiini vormid mägivad üliolulist rolli nahas kollageeni sünteesis, võimaldades taastada naha tugevus ja elastsus.


E-vitamiin + Feruulhpe
Nende kahe erakordse antioksüdandi sünergia annab nahale hämmastavat kasu – luminoossust ja enam ühtlasemat nahatooni, neutraliseerivad vabade radikaalide toime ja aitavad edasi lükata naha vananemist.

Kuidas kasutada:

Timexpert Radiance C+ Emulsioon
Kanna masseerides puhastatud näole, kaelale ja dekolteele igal hommikul ja õhtul.

Pure C10 Seerum
Aktiveeri mikstuur vastavalt juhendile ja raputa viaali enne kasutamist. Levita toode näole, kalelale ja dekolteele igal hommikul ja oota, kuni seerum on imendunud, enne kui oma hoolduskreemi kasutad.
-Eemalda turvariba
-Vajuta korgiosa alla, et C-vitamiini pulber vabaneks
-Koputa viaali vastu lauda, et kogu pulber oleks vabanenud emulsiooni
-Raputa viaali
-Eemalda kork ja kanna kogu sisu (1ml) näole, kaelale ja dekolteele kergelt masseerdes.

 

Timexpert SRNS silmaümbruse seerum
Simaümbruse seerumit võib kasutada enne oma silmaümbruskreemi. Kanna väike kogus seerumit silmaümbrusele  ja tupsuta, kuni toode imendub.
Soovitus: Mitte kasutada liikuval laul ning mitte kasutada ülemäärast kogust silmadele liiga lähedal.

Komplektis:
Emulsioon 50 ml
Silmaümbruse seerum 15 ml
C-vitamiini seerum 1ml

Shopping Cart