TIENS SPIRULINA

35.90

Spirulina on toitainerikas ja mitmeti kasulik vetikas. Spirulina sisaldab kergesti-imenduvaid proteiine, vitamiine, mineraale ning muid inimkehale vajalikke aineid. Just kõrge toiteväärtuse pärast tarbitavad spirulinat näiteks astronaudid kosmoseekspeditsioonide ajal.

Spirulina on rikkalik antioksüdantide allikas ning aitab kaitsta keha oksüdatiivse stressi tagajärgede eest.

Toetab loomulikke kaitsemehhanisme, aitab kurnatuse puhul.
Hoiab veresuhkrutaseme normis.
Tänu rikkalikule toitainesisaldusele on tegemist täiusliku toidulisandiga taimetoitlastele, veganitele, vanuritele ning haigustest kosujatele

Availability: Laos

Spirulina esines Maal esmakordselt umbes 3,5 miljardit aastat tagasi, tegemist on meie planeedi ühe vanima eluvormiga. Seda vetikat esineb looduslikult madalates tiikides ning väga aluselistes ja soolastes järvedes – Aafrikas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas. TIENS spirulinat saadakse Hiinas Yunnani provintsis asuvast Chenghai järvest. See on puhas ning saasteainevaba.

Selle sini-rohelise tsüanobakteri biomass oli juba asteekide ning Tšaadi järve ääres elavate Aafrika hõimude toidu osaks. Tänapäevase inimese jaoks avastati spirulina 1940. aastal ning vetikat on alates 1960. aastate keskpaigast põhjalikult uuritud. TIENS on loonud toidulisandi, mille põhiliseks toimeaineks on spirulina. See on paljude organismi ülesehitamiseks vajalike ainete allikaks, sisaldades muuhulgas kasulikke vitamiine, mineraale ja valke. Lisaks kasutatakse spirulinat kosmeetikas, kuna see imendub inimese kudedesse hästi.

Preparaat sisaldab spirulina liigi Arthrospira platensis kuivatatud rakke. Kuni 55-70% spirulina koostisest moodustavad kergestiseeditavad valgud (sh eksogeensed aminohapped, mida keha ise sünteesida ei suuda ning mis tuleb kätte saada toidust). Lisaks sisaldab Spirulina mitmeid polüsahhariide (glükoosamiin, glükogeen), kergestiomastatavaid makro- ja mikroelemente (raud, fosfor, kaalium, kaltsium, tsink, seleen, kroom, vask), vitamiine (B-grupi vitamiinid ning C-, D- ja E-vitamiin), küllastumata rasvhappeid (GLA-d e gammalinoleenhapet) ja pigmente (näit. karotenoide, klorofülli, ksantofülle ja fükotsüaniini).
Spirulina rakuseinad ei sisalda tselluloosi, seepärast on nende sisu kergesti imenduv (85% ja 95% vahel) – palju tõhusamalt kui loomset või taimset päritolu valkude puhul.

KASUTAMINE:  2 kapslit kolm korda päevas.

Shopping Cart