TIENS hitosan

50.29

TIENS Hitosan on preparaat, mis aitab tõhusalt kaasa salendavale dieedile. Ühest küljest vähendab see toode kalorite hulka tänu oma ainulaadsele võimele rasvaosakesi siduda. Teisalt paisub toode kõhus ning tekitab täiskõhutunde, mis aitab söömistungile vastu panna.

Purgis 100 kapslit.

Laost otsas

Tootekood: t8 Kategooriad: ,

Hitosan on koos tselluloosiga üks kõige sagedamini esinevaid polüsahhariide (süsivesikuühendeid) maal. Seda saab kitiinist, mida leidub koorikloomade ja putukate kestades ning mõnede seeneliikide rakuseintes. Loodusliku toimainena on hitosan mittemürgine ja biolagunev, keskkonnale täiesti ohutu. Seepärast kasutatakse seda laialdaselt abiainena dieettoodetes, aga ka inimestele ja loomadele mõeldud ravimites, kosmeetikatööstuses ja biotehnoloogias. Toitumisspetsialistid nimetavad vahel hitosani kuuendaks elutähtsaks elemendiks (esimesed viis on proteiinid, rasvad, suhkrud, mineraalühendid ja vitamiinid).

KOOSTIS

TIENS Hitosani saadakse erakvähi koorikust. Seda iseloomustab väga kõrge – 85% kitiini deatsetüleerimise määr. Mida kõrgem on orgaanilise ühendi deatsetüleerimise määr, seda tugevam on omastatud hitosani biokeemiline aktiivsus. Seepärast on antud toode väga tõhus.
Preparaadis sisaldavat hitosani inimorganism ei seedi ning see ei imendu kehasse. Pärast makku jõudmist suureneb hitosani maht veega kokkupuutel mitmekordselt ning see vähendab tõhusalt näljatunnet. Lisaks mähkuvad kitiinikiud ümber rasvamolekulide ning muudavad rasva seedeensüümidele seedimatuks. Üks hitosanimolekul seob oma kaaluga mitmekordse koguse rasva ning see rasv väljutatakse hiljem kehast. Samal ajal ei piira antud aine A-, D- ja E-vitamiini imendumist – see on kliiniliste uuringutega tõestatud.

TOIME
– Tänu oma erilistele omadustele aitab hitosan kaalu kontrolli all hoida; seda soovitatakse ka lipiidihäiretega inimestele.
– Hitosan soodustab maosisu transporti kaugemale seedesüsteemi. Lisaks aitab see sooleseinu tugevdada ning parandab soolte peristaltikat.
– Kitiinikiududel on võime seedesüsteemis sapphappeid ja kolesterooli siduda ning väljutada. Seega alandab toode LDL-kolesterooli taset veres. Preparaadi regulaarsel kasutamisel aitab reguleerida veresuhkru sisaldust veres ning vereringet.
– Hitosan puhastab seedesüsteemi ja kogu keha raskmetallidest nagu tina ja elavhõbe, samuti jääkainetest, sidudes neid ning eemaldades väljaheidetega kehast. Samuti võib toode tugevdada keha loomulikku vastupanuvõimet.
– Hitosani, eriti kõrge deatsetüleerumise määraga variandi lisamine toidule mõjutab positiivselt seedesüsteemi bakteriaalset floorat.

KASUTAMINE

Võta päevas 1–2 kapslit, eelistatult hommikul ja õhtul tühja kõhu peale. Kaalu alandamiseks tuleb kapsel võtta sisse 20 minutit enne söömist sooja veega.
Oluline teave
Ei soovitata alla 12-aastastele lastele.
Hitosani tuleb muude ravimite või preparaatidega manustada 2-tunnise vahega, kuna hitosan võib vähendada toodete seedimist.
Ei sobi kasutamiseks koos TIENS Topelttselluloosiga.

Shopping Cart