Sale!

TIENS Glow Kollageenikokteil komplekt

39.90

Kollageeni, ženšenni, mürdimee ja lilla porgandi mahlaga toidulisand. Parema maitse jaoks on lisatud tapiokisuhkrut ja suhkrulehte, aga ka puuvilja- ja lilla porgandi mahla.

Availability: Laos

Koostis:

15 ml-s (soovituslikus päevases koguses)
Kalakollageeni peptiidid 2500 mg
Värske ženšenniekstrakt   835 mg
Mürdimesi   100 mg
Lilla porgandi ja sidruni mahl     90 mg

Soovituslik päevane kogus: joo iga päev 1 kotike kollageenikokteili – tarvita kohe pärast koti avamist või sega veega vastavalt oma isiklikele eelistustele. Mitte ületada päevast soovituslikku kogust. Mitte kasutada toidulisandeid mitmekesise toidu aseainena. Tervislik elustiil ja tasakaalustatud toitumine on olulised.

 

 

Vastunäidustused: ei sobi alla 18-aastastele, rasedatele ja/või imetavatele naistele või preparaadi toimeainete suhtes allergilistele inimestele. Kui võtad diabeedi või kõrgvererõhutõve vastaseid ravimeid või verevedeldajaid (antikoagulante), konsulteeri enne kasutamist oma arsti või apteekriga.

 

TIENS Glow kollageenikokteil sisaldab merelist päritolu kollageeni hüdrolüüsitud vormi – kollageenipeptiide, mis on meie keha poolt kõige lihtsamalt imenduv ja kasutatav kollageeni vorm.

Toidulisandina tarbitavast kollageenist on kasu nii nahale, kus kollageen moodustab umbes 75% naha kuivmassist ning säilitab naha elastsuse, kui ka liigestele.

Mis on kollageen?

Kollageen on inimkehas kõige rikkalikumalt leiduv valk. See on igasuguse sidekoe võtmekomponent, moodustab lihas- ja skeletisüsteemile sidevõrgustiku ning tagab nahale rakkudevälise struktuuri, mis annabki nahale selle iseloomuliku tekstuuri ja välimuse.

TIENS Glow kollageenijook sisaldab lisaks ka värske ženšenni ekstrakti, mürdimett ning lilla porgandi mahla – need looduslikud toimeained sisaldavad äärmiselt palju antioksüdante ning muid kasulikke ühendeid.

Värske ženšenniekstrakt

Ženšenn sisaldab rohkesti alkaloide, näiteks ženšenosiide ning ainult ženšenni taimes sisalduvaid aktiivseid ühendeid. Paljud ženšenosiididega tehtud uuringud näitavad, et nendes sisalduvatel antioksüdantidel on rakukultuuridele tugev mõju.

Ženšenni peetakse üheks kõige väärtuslikumaks adaptogeeniks – seda on laialdaselt kasutanud erinevad kultuurid ja inimühiskonnad juba iidsetest aegadest saadik.

Mürdi mesi

TIENS Glow kollageenijoogis sisalduv mürdimesi on sertifitseeritud UMF10+ märgisega, mis tähendab, et sellel on kõrge metüülglüoksaalisisaldus – enam kui 263 mg/kg. Metüülglüoksaal (MGO) on looduslikult esinev kemikaal, mis annab mürdimeele selle kõrge bioloogilise aktiivsuse ning ainulaadsed antibakteriaalsed omadused. Seega on tegemist tõelise supertoiduainega.

Lilla porgand

Lilla porgand on tänapäevase porgandi eellane. See sisaldab tavalisest oranžist porgandist rohkem toitaineid. Lilla porgand sisaldab haruldast ja väärtuslikku antotsüanidiini – tsüaniidini, mida leidub mõnedes punastes marjades ning tumelillades köögiviljades. Taimekoores leiduv tume tsüanidiinipigment on mõjus antioksüdant ning nagu teisedki antotsüanidiinid, kaitseb see UV-kiirguse ja vabade radikaalise põhjustatud oksüdatiivse stressi eest.

Double-NUTRI2™ tehnoloogia

 

Double-NUTRI2™ tehnoloogia ühendab edukalt vesilahustuvad ja rasvlahustuvad toitained, taimeekstraktid ning funktsionaalsed toimeained. See patenditud mikroemulsioon-tehnoloogia võimaldab teha aktiivainetest mikroosakesed, mille funktsionaalsete osakeste suurus on 1~3μm – see tagab kiire ja esmaklassilise imendumise ilma füüsilise seedimise vajaduseta organismis.

Shopping Cart