tiens cordy cafe

20.11

Suurepärane ja maitsev jook, mis sisaldab hoolikalt valitud ja värskelt jahvatatud Araabika kohviubade ekstrakti. Hakka kohvigurmaaniks ning koge TIENS CordyCafé värsket, rikkalikku ja siidist maitset, mida on täiustatud võimsa adaptogeeni ja „võluseene“ Hiina kedristõlviku e korditsepsiga (lad. k Cordyceps sinensis).  Hiina kedristõlvik tugevdab keha kaitsevõimet, turgutab keha funktsioone ning parandab üldist enesetunnet.

Availability: Laos

Tootekood: T16 Kategooriad: ,

Himaalaja karjuste poolt poolteist aastatuhandet tagasi avastatud Hiina kedristõlvikut on Hiina taimemeditsiinis kasutatud peamiselt energiat andva ja vananemisvastase adaptogeenina, mis ennetab dementsust ning parandab füüsilist enesetunnet.  Kedristõlvikut kasvab looduslikult Tiibetis ja Nepalis viie tuhande meetri kõrgusel merepinnast. TIENS CordyCafé sisaldab ainult kvaliteetset kedristõlviku mütseeli, mida TIENSi kontsern toodab uuendusliku biotehnoloogia abil, säilitades preparaadis koostisaine looduslikud omadused.

TIENS CordyCafés kasutame ainult värskelt jahvatatud ja külluslike Araabika kohviubade ekstrakti.  Külluslik ja aromaatne kohv äratab hästi ning turgutab meie mõtteid ja meeli. Seda ei väida ainult miljonid kohvijoojad ja –gurmaanid üle kogu maailma: 2009. aastal läbi viidud ulatuslikud uuringud tõestasid, et kohvi joomine aitab tõhusamalt võidelda kaasaegsete ühiskondade haiguse – depressiooni vastu. Uuringud näitasid ka, et tass kohvi päevas aitab ennetada tulevikus tekkida võivat dementsust. Teise uuringu tulemused näitasid, et juba kohviaroom suudab vähendada unepuudusega seotud stressi ja väsimustunnet.

Kasutamine

Lahusta üks kotike TIENS CordyCafé pulbrit 200 ml kuumas vees ning joo kaks korda päevas (soovituslik päevane kogus – 2 kotikest päevas). Mitte ületada soovituslikku päevast kogust.
Oluline teave
TIENS CordyCaféd ei soovitata lastele, rasedatele ning imetavatele emadele ning preparaadi koostisainete suhtes allergilistele inimestele, näiteks laktoositalumatuse puhul. Toote 1 kotike sisaldab 72 grammi kofeiini.

Koostis:

Hiina kedristõlviku peamisteks komponentideks on korditseptiin ning adenosiin – aktiivained, mille sisaldus seenes määrab selle kvaliteedi. Nendel ainetel on oma roll mitmetes bioloogilistes protsessides, näiteks energia rakkudevahelises transpordis. Muudeks aktiivaineteks on polüsahhariidid, korditsepshape, vitamiinid A, B, C ja E, 16 aminohapet, superoksiidi dismutaas (SOD), aga ka tsink, seleen, magneesium, raud ja kaalium.
Kaltsium on mineraal, mida läheb tarvis luude ja hammaste normaalse tervise säilitamiseks. Samuti toetab kaltsium seedeensüümide ja lihaste normaalset toimimist. Kaltsiumivajadus kasvab nii noorte kui ka vanurite organismis. Kaltsium toetab normaalset energiavahetust ning aitab seeläbi kehal energiat päeva jooksul õigesti kasutada ja tasakaalustada.

Shopping Cart