TIENS biokaltsiumi kapslid letsitiinga

15.80

Kaltsiumi ja letsitiini olulisust meie organismi jaoks on raske alahinnata. Kui kaltsiumitase on piisav, siis on meie luud tugevad, hambad terved ja vere hüübimise protsess toimib korralikult. Samuti on meie keha jaoks väga oluline fosfolipiidide hulka kuuluv letsitiin. Fosfolipiidid on rakumembraanide ja rakkudes olevate organellide põhiliseks ehitusmaterjaliks. Paljude uurimisraportite tulemuste kohaselt toetab letsitiin mitmeid kehas aset leidvaid ainevahetusprotsesse. Letsitiini struktuuri kuulub koliin (B-grupi vitamiin), mis on atsetüülkoliini sünteesis oluline osaline. Koliin säilitab normaalseid maksafunktsioone, soodustab normaalset homotsüsteiini metabolismi ning lipiidide metabolismi. TIENS on loonud toidulisandi, mis sisaldab kergestiimenduvaid kaltsiumiühendeid ning letsitiini.

Purgis 20 kapslit

Availability: Laos

Tootekood: T3 Kategooriad: ,

TOIME
Preparaadi koostisainetel on mitu kasulikku toimet:
kaltsium soodustab normaalset neurotransmissiooni;
kaltsium on vajalik tervete hammaste ja luude jaoks;
kaltsium tagab lihaste terve funktsioneerimise;
kaltsium tagan normaalsed verehüübimisprotsessid;
kaltsium aitab kaasa normaalsele energiavahetusele;
Vitamiinid B1 ja B12 toetavad normaalseid füsioloogilisi funktsioone;
Vitamiinid B1 ja B12 toetavad normaalset energiavahetust;
Letsitiinist saadakse koliini, mis aitab kaasa normaalsele maksafunktsioonile, normaalsele homotsüteiini metabolismile ja normaalsele lipiidide metabolismile.

KASUTAMINE

Soovitame võtta ühe kapsli üks kord päevas. Võimalik on doosi järkjärgult suurendada kahele kapslile päevas ning seejärel kolmele kapslile päevas.

KOOSTIS

Toode sisaldab orgaanilist kaltsiumit pulbri kujul (kui soovid sellisel kujul kaltsiumi heade omaduste ning imenduvuse kohta rohkem lugeda, vt toodet TIENS superkaltsiumi pulber).
Toidulisandi teist koostisainet letsitiini leidub igas keharakus, eriti aga just rakumembraanides. Kuigi letsitiini leidub peaaegu kõikides keharakkudes, on selle kontsentratsioon eri elundites erinev.
Toidulisand sisaldab ka tauriini. Tauriin on aminohapete rühma kuuluv orgaaniline ühend. Seda leidub paljude kudede rakkudes ning sellel on oluline roll paljudes füsioloogilistes protsessides ning mitmetes elundites. Kõige rohkem leidub tauriini ajus (käbinäärmes ning hüpofüüsis), silma limaskestades, südames, lihastes ja sapis. Inimkehas moodustub tauriin väävlisisaldusega aminohapetega (näit. tsüsteiini ja metioniiniga) kokkupuutel ning antud ainete vähesusel võib tauriini süntees pidurduda.
Toidulisand sisaldab ka foolhapet. Foolhape aitab kaasa normaalsele vereloomele ja normaalsetele füsioloogilistele funktsioonidele ning aitab väsimust ja kurnatust vähendada. Toode sisaldab ka vitamiine B1 ja B12, mis aitavad kaasa normaalsetele füsioloogilistele funktsioonidele ja normaalsele energiavahetusele. C-vitamiin aitab säilitada immuunsüsteemi funktsioone intensiivse füüsilise koormuse järel. Samuti aitab C-vitamiin kaasa kollageeni moodustamisele – see on oluline veresoonte, luude, naha, hammaste, kõhrkoe ja igemete korrapäraseks funktsioneerimiseks.

 

Shopping Cart