Dr. Irena Eris Prosystem Professional ILLUMIX-C silmaümbrukreem 50 ml

55.00

SILENDAV JA KIRGASTAV KREEM SILMAÜMBRUSELE

Luksuslik taastava toimega silmaümbruskreem on mõeldud kuivale ja lõtvuvale nahale ning on suureks abiks ka märgatavate kortsude olemasolu korral silmade ümbruses.

Kreemis olevad aktiivained tagavad naha elujõu igakülgse taastumise, siludes samas nahka , andes sellele tagasi tervisest särava jume.

Availability: Laos

Triple C-Booster kompleks sisaldab kolme erinevat C-vitamiini vormi:

C-vitamiin palmitaadina (askorbüül-tetraisopalmitaat) on C-vitamiini erim, millele on lisatud palmitiinhapet. Tänu sellele lahustub see rasvades kergemini ja võib tungida sügavamale epidermisesse. Täielikult imenduv C-vitamiin pärsib türosinaasi ja melanogeneesi, mis mõjutavad naha pigmentatsiooni, leevendavad UV-kiirguse rakke kahjustavat toimet, aidates kaitsta DNA-d. Aeglustab naha vananemisprotsesse ning ergutab kollageenisünteesi.

C-vitamiin estri vormis (etüülaskorbiinhape) on liposoomidesse kapseldatud C-vitamiini erim, mis suurendab selle stabiilsust, takistades  oksüdeerumist. C-vitamiiinil on kudesid detoksifitseeriv ja kapillaare tugevdav toime.

Tervistava terminaalia (Terminalia ferdinandiana) ploomitaolistest viljadest saadud ekstrakt on rikkalik looduslik C-vitamiini allikas. Ta sisaldab aktiivaineid, mis soodustavad vitamiini transportimist sügavale nahasse. Austraalia troopikaosa metsades kasvava tervista terminaalia viljad sisaldavad 5300 mg C-vitamiini 100 g kohta, mis on 260 korda rohkem kui acai marjades.

Kaitseb nahka välisteguritest – UV-kiirgus, õhusaaste, sigaretisuits, stressirohke elustiil – tingitud oksüdatiivse stressi eest. Vähendab kortse, leevendab punetust.

Roosiõli on looduslik Tšiili kibuvitsa (Rosa canina) seemnetest saadud õli. Rosa canina õli sisaldab rikkalikult asendamatuid küllastamata ravhappeid (ca 80%), sh. gammalinoleenhapet (GLA) ja linoolhapet (LA).

Shopping Cart